Kalendár na stiahnutie (PDF): Kalendár-FÉNIX-2020

 

DÁTUM Popis Typ Zbrane Klasifikácia Propozície a registrácia Výsledky
5.1. Traja králi ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
19.1. I.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
26.1. Odstreľovacia puška 300 m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia výsledky
8.2. Steel Cup – Zimná železná liga 5 pištoľ, revolver, puška parkúr registrácia výsledky
16.2. II.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
23.2. Odstreľovacia puška 100 m – 300 m Mini F – class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia výsledky
29.2. 100 roční pištoľ, revolver N+3×10 registrácia výsledky
1.3. Jarná ľubovoľka ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
7.3. Mierenka FBI veľkorážna pištoľ, revolver N+30 registrácia výsledky
15.3. Odstreľovacia puška 300 m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán
29.3. Minisniper 22 LR ľubovoľná puška 22LR N+50
5.4. III.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha
19.4. Steel Cup Freestyle I. pištoľ, revolver, puška parkúr
26.4. Odstreľovacia puška 100 m – 300 m Mini F – class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia výsledky
2.5. Steel Cup Freestyle I. pištoľ, revolver, puška parkúr registrácia
3.5. III.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
10.5. Pohár víťazstva ľubovoľná puška bez obmedzenia N+30 ľah registrácia
16.5. Steel Cup Freestyle II. pištoľ, revolver, puška parkúr registrácia
24.5. Odstreľovacia puška 300 m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia
31.5. IV.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha
5. – 6. Letné sústredenie strelcov VII. roč. registrácia
14.6. Pohár predsedu OZTŠČR Levice XIII. roč ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
21.6. V.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
27.6. Steel Cup Freestyle III. pištoľ, revolver, puška parkúr registrácia výsledky
28.6. Odstreľovacia puška 100 m – 300 m mini F – class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia výsledky
26.7. Prázdninová ľubovoľka ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
15.8. Kovové siluety pištoľ, revolver N+20 registrácia výsledky
30.8. Pohár SNP ľubovoľná puška bez obmedzenia N+30 ľah registrácia výsledky
6.9. VI.kolo ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
12.9. Steel Cup Freestyle IV. pištoľ, revolver, puška parkúr registrácia výsledky
19.9. Levický strapec IX. ročník veľkorážna pištoľ, revolver N+30 registrácia výsledky
27.9. Odstreľovacia puška 300 m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia výsledky
11.10. Finále ligy zo samonabíjacích zbraní samonabíjacia puška 7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky

výsledky celá liga

25.10. Odstreľovacia puška 100 m – 300 m Mini F – class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia
31.12. Posledný výstrel puška, pištoľ, revolver