Kalendár na stiahnutie (PDF):  Kalendar FENIX 2019

 

DÁTUM POPIS TYP ZBRANE
KLASIFIKÁCIA
Propozície a registrácia VÝSLEDKY
06.01 Traja králi ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
19.01 Steel Cup 5 – Železná zimná liga pištoľ,revol.puška parkúr registrácia výsledky
27.01 Odstrelovacia puška 100-300m Mini F Class ľubovoľná puška  N+3×10 registrácia výsledky
02.02 100 roční X.ročník pištoľ,revolver N+3×10  registrácia výsledky
24.02 Odstrelovacia puška 300m –  mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia výsledky
03.03 Malokalibrová odstrelovačka 22LR – 100m ľubovoľná puška 50 rán registrácia výsledky
17.03 Jarná ľubovoľka ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
24.03 Odstrelovacia puška 100 – 300m Mini F Class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia výsledky
31.03 I.klasifikačný pretek na MSSR samonabíjacia puška sam.puš.7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
07.04 Malokalibrová odstrelovačka 22LR – 100m ľubovoľná puška 50 rán registrácia výsledky
20.04 Steel Challenge I. pištoľ,revol.puška parkúr registrácia výsledky
28.04 Odstrelovacia puška 300m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia výsledky
05.05 Pohár víťazstva puš.bez obmedz. N+30 ľah registrácia výsledky
12.05 Malokalibrová odstrelovačka 22LR – 100m ľubovoľná puška 50 rán registrácia výsledky
18.05 Steel Challenge II. pištoľ,revol.puška parkúr registrácia výsledky
26.05 Odstrelovacia puška 100 – 300m Mini F Class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia výsledky
31-2.6 Letné sústredenie strelcov VI.ročník     registácia
09.06 Pohár predsedu OZTŠČR Levice XII.ročník ľubovoľná puška N+30 ľah registrácia výsledky
15.06 Steel Challenge III. pištoľ,revol.puška parkúr registrácia
23.06 Odstrelovacia puška 300m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia výsledky
28.07 II.klasifikačný pretek na MSSR samonabíjacia puška sam.puš.7,62×39 N+3×10 poloha registrácia výsledky
17.08 Kovové siluety pištoľ,revolver N+20 registrácia výsledky
25.08 Pohár SNP puš.bez obmedz. N+30 ľah registrácia výsledky
01.09 Odstrelovacia puška 100 – 300m Mini F Class ľubovoľná puška N+3×10 registrácia výsledky
08.09 Malokalibrová odstrelovačka 22LR – 100m ľubovoľná puška 50 rán registrácia výsledky
14.09 Levický strapec IX.ročník pištoľ,revolver N+30 registrácia výsledky
21.09 Steel Challenge IV. pištoľ,revol.puška parkúr registrácia výsledky
29.09 „1.októbrová“ odstrelovacia puška 300m – mierenka ľubovoľná puška 40 rán registrácia
05.10 Steel Challenge V. pištoľ,revol.puška parkúr registrácia
13.10 Majstrovstvá SR samonabíjacia puška 7,62×39 samonab.puška N+3×20 poloha
20.10 Odstrelovacia puška 100 – 300m Mini F Class ľubovoľná puška N+3×10
17.11 Odstrelovacia puška 100-300m Mini F Class ľubovoľná puška N+3×10
24.11 Pohár oslobodenia Levíc XI.ročník sam.puš.7,62×39 N+30 ľah
08.12 Vianočná cena sam.puš.v.piš.rev N+2×10 poloha
15.12 Odstrelovacia puška 100 – 300m Mini F Class ľubovoľná puška N+3×10
28.12 Posledný výstrel puška, piš. revol.